Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jurajskie Sianko - Handmade

Na rynku jest wiele akcesoriów dla królików i gryzoni, lecz my chcieliśmy mieć "coś więcej"! Coś, co nie tylko cieszyłoby oko właściciela, ale również było w pełni funkcjonalne i praktyczne dla naszych podopiecznych. Coś, co pomagałoby im rozwiać nudę oraz dać schronienie. Coś, co spełniałoby swoją funkcję, a dodatkowo było śliczne. I tak oto z tego pomysłu powstały "mebelki" do urządzenia wybiegu. Piękne, kolorowe, praktyczne. Opracowane przez nas, uszyte na specjalne zamówienie przez Panią Krawcową. Materiały są nie tylko przepiękne, ale również bezpieczne - posiadają atesty jakości dla naszych ludzkich dzieci. Dodatkowo staraliśmy się, by wszystkie nitki i przeszycia były możliwie schowane w środku.

Jesteśmy też świadomi, że obecnie oferujemy Wam nasze prototypy - pierwsze kroczki, pierwsze sprawdzanie, czy taki właśnie rozmiar będzie dobry, czy takie rozwiązanie się sprawdzi. Z czasem na pewno będziemy udoskonalać nasze projekty, jesteśmy więc otwarci na Wasze pomysły i konstruktywne uwagi! 

Nasze małe dzieła nie są produkowane na szeroką skalę, a wręcz przeciwnie - jest to zazwyczaj tylko jedna unikatowa sztuka danego produktu. Na kolejne będzie trzeba zlecić specjalne zamówienie oraz poczekać dłuższy czas, więc lepiej nie zwlekać!

Mebelki są przeznaczone dla królików, świnek morskich, szynszyli, koszatniczek, szczurków, jeży. Każde z tych zwierzątek ma inne gabaryty, przed zakupem upewnij się więc, że TEN wymiar będzie odpowiedni dla Waszego podopiecznego.

Mebelki można prać ręcznie w temperaturze 30 stopni Celcjusza.

Seria Tuliśki

 

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl